sanad.zemanat

اجاره سند برای آزادی زندانی

sanad.zemanat

اجاره سند برای آزادی زندانی

اجاره سند و وثیقه ملکی شش دانگ و معتبر جهت ضمانت آزادی زندانی در دادگاه و دادسرا برای آزادی زندانی

آخرین مطالب

۲ مطلب در تیر ۱۳۹۹ ثبت شده است

گروه مشاور حقوقی رستا

هر آنچه را که باید درخصوص اجاره سند_وثیقه اجاره ای_تهیه سند برای زندانی_سندگذار برای دادگاه_قیمت اجاره سند برای زندانی_نمونه قرار داداجاره سند برای زندانی بدانید ما در این مقاله برای شما ارائه میدهیم.

 

در ابتدای امر لازم است توضیحی در خصوص وثیقه ارائه بدهیم...

 

وثیقه: عبارت است از مال منقول یا غیر منقولی که مرجع قضایی جهت ضمانت آزادی متهم برای او صادر میکند،که این قراروثیقه میتواند تضمینی باشد در جهت حضور به موقع متهم در جلسات رسیدگی به پرونده وی. 

مبلغ وثیقه: با توجه به جرم ارتکابی برای متهم میزان قراروثیقه مشخص میگردد،که شخص میتواند مبلغ نقدی را پرداخت نماید و یا اگر پرداخت این مبلغ در توان وی نباشد،میتواند سند ملکی را بعنوان "وثیقه" تعیین شده دربازداشت مراجع ذی صلاح در آورد.

تهیه سند برای زندانی: در این بین متهمینی وجود دارند که سند ملکی را به نام خود ندارند و صاحب ملکی نیستند،این افراد اگر آشنا و بستگانشان برایشان از اسناد ملکی خود استفاده نمایند،میتوانند قرار وثیقه ایکه برایشان صادر شده است را حل کنند. اگر اینطور نباشد چاره ای جز،اجاره سند برای ضمانت در دادگاه و دادسرای خود ندارند.

اجاره سند برای زندانی: این مورد همانطور که در بالا اشاره کردیم برای افرادی میباشد که سند ملکی را به نام خود ندارند،که میتوانند از طریق گروه مشاور حقوقی رستا به اجاره سند برای آزادی متهم خود و یا شخص خود بپردازند.

 

تلفن تماس با مشاور جهت اجاره وثیقه:

09197377804

 

سند برای آزادی زندانی

نمونه قرار داد اجاره سند برای وثیقه زندانی: بعد از تماس با گروه ما و دریافت مشاوره رایگان،نوبت به جلسه حضوری در دفتر میباشد که نمونه ای از قراردادهای اجاره سند برای وثیقه زندانیان را مشاهده نمایید، و از شرایط اجاره سند آگاه شوید.

قیمت اجاره سند برای زندانی: باتوجه به شرایط پرونده متهم و جرم ارتکابی وی،باصلاح دید مقام قضایی ممکن است نوع خاصی ازوثیقه برای وی صادر شود،این قیمت سند اجاره ای باتوجه به این شرایط متفاوت میباشد.

تامین وثیقه جهت دادگاه: در این مرحله بعد از احذ قرارداد اجاره سند،گروه وثیقه گذار خود را برای حضور در دادگاه - دادسرا به همراه خانواده و شخصی بعنوان نماینده دفتر میفرستد.

دریافت نامه کارشناسی: زمانیکه وثیقه معرفی شده به تایید مقام قضایی رسید،نامه ای تحت عنوان ارجاع سند به کارشناسیبه خانواده ها داده میشود.

بازداشت سند: پس از مرحله کارشناسی نوبت بازداشت سند در ثبت میباشد،که منجر به آزادی زندانی نیز میشود.

 

 میتوانیم این مژده را به خانواده های عزیز بدهیم،که میتوانند سند های اجاره ای خود را بدون نگرانی ازما بخواهند،و مراحل آزادی متهم را در سریع ترین و کوتاهترین  زمان ممکن به پایان برسانیم.

 

تامین سند برای دادگاه جهت آزادی زندانی: ما بر این موضوع آگاهی داریم خانواده هایی که عزیزانشان در زندان وبازداشت میباشند،خواستار آزادی سریع تر عزیزانشان هستند،اما نباید ازاین موضوع غافل شدکه مراحل بازداشت سند و آزادی زندانی یک امری است که به برخی از موارد اداری و عوامل دیگر نیز بستگی دارد که باتوجه به روند انجام این امور مراحل بازداشت سند و آزادی زندانی تسریع میگیرد.

سند اجاره ای برای زندانی در تهران: اسناد ملکی واقع در تهران برای زندانیان داخل تهران میتواند روند بازداشت سند سریع تری را داشته باشد،اما خود این موضوع هم به یکسری شرایط موجود در پرونده و نامه نگاری های اداری بستگی دارد.

سند وثیقه جهت دادگاه: مبلغ و نوع سندی که بعنوان وثیقه آزادی زندانی تعیین میشود،به مقام قضایی و جرم ارتکابی بستگی دارد.که این مورد میواند تاثیر بسزایی در قیمت اجاره سند برای زندانی داشته باشد.

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ تیر ۹۹ ، ۱۵:۵۰
آریا مهر

اجاره فیش حقوقی برای زندانی-قرارداداجاره سند برای زندانی-قرار داد فیش حقوق جهت کفالت زندانی-نمونه قرار داد فیش حقوقی برای ضمانت در دادگاه و دادسرا-اجاره فیش حقوقی در تهران-فیش حقوقی جهت کفالت.

 

با سلام

آیا‌ برای ‌آزادی ‌زندانی‌ خود‌ بدنبال ‌‌فیش‌ حقوقی‌ هستید؟؟؟

 ممکن ‌است‌ برای ‌برخی ‌از خانواده‌ها این ‌سوال ‌مطرح‌ بشود‌ که "قرار کفالت یا فیش‌حقوقی" چیست؟

همانطور که ممکن است اطلاع داشته باشید زمانیکه ‌شخصی‌‌ در مظان ‌اتهام‌ در مراجع‌ قضائی‌حاضر میشود،و او را بعنوان ‌متهم‌ پرونده ‌میخوانند،برای ‌اینکه‌ بتواند خارج‌ از بازداشتگاه ‌به اتهام وارده ‌رسیدگی ‌نماید‌.مقام ‌قضایی برای ‌وی‌"فیش حقوقی جهت کفالت" صادر مینماید. 

  .تا این ‌شخص‌ بتواند آزاد باشد و در عین‌ حال ‌به جلسات‌ دادگاه ‌خود رسیدگی ‌نماید

حال‌ این ‌سوال ‌مطرح ‌میشود که اگر متهمی فیش حقوقی جهت کفالت در اختیار نداشته ‌باشد چگونه میتواند آزادی ‌خود را تضمین کند؟

ما برای‌ حل‌ این مشکل‌ خانواده‌ها از طریق ‌فیش گذاران‌ خودمان‌ اقدام ‌به ‌آزادی‌ زندانیان ‌با "قرار کفالت" نموده ایم.

کافیست‌ جهت ‌دریافت ‌مشاوره ‌و اجاره‌فیش‌ حقوقی ‌با مشاوران ‌ما تماس حاصل‌ فرمایید...
09197377804 
09306452248

 

 • اجاره‌فیش‌حقوقی‌برای‌آزادی‌زندانی
 • قیمت‌فیش‌حقوقی‌برای‌ضمانت‌دردادگاه‌ودادسرا
 • قرارداد‌فیش‌حقوقی‌برای‌اجاره
 • فیش حقوقی جهت کفالت دادگاه
 • اجاره‌ فیش ‌حقوقی‌ برای‌ زندانی‌ در تهران
 • فیش‌ حقوقی ‌اجاره‌ای ‌برای ‌زندانی ‌در کرج
 • قیمت‌ فیش‌ حقوقی‌ برای‌ آزادی ‌زندانی
 • قرارداد فیش حقوقی‌ اجاره‌ای‌ برای‌ ضمانت‌ آزادی ‌زندانی
 • فیش ‌حقوقی ‌اجاره‌ای‌ برای ‌دادگاه
 • ضمانت‌ زندانی‌ با فیش ‌حقوقی‌ برای‌ زندانی
 • فیش‌ حقوقی ‌اجاره‌ای‌ برای ‌زندانی‌ در قم
 • قیمت ‌فیش‌ حقوقی ‌برای ‌آزادی‌ زندانی‌ در کرج
 • فیش حقوقی جهت کفالت زندانی

فیش حقوقی اجاره ای برای زندانی

شرایط تشخیص اعتبار کفیل و فیش حقوقی جهت کفالت

زمانی‌که مقام قضایی برای شخصی قرار کفالت با فیش حقوقی صادر میکند،قبل ازپذیرفتن کفالت آن شخص موظف است از صحت اعتبار آن شخص و مدارک آن اطمینان حاصل نماید،که این موضوع با رویت کارت شناسایی شخص کفیل و فیش حقوقیوی انجام،میشود.بعد از احراز هویت کفیل مقام قضاییآن شخص را به عنوان کفیل متهم می پذیرد.

تعیین فیش حقوقی جهت کفالت

تعیین مبلغ وجه الکفاله بستگی به نوع جرم ارتکابی متهم دارد،که جرم انجام شده از طریق متهم چه میزان خسارت به شاکی وارد کرده است،از جمله دیگر عوامل در شرایط متهماز قبیل،سابقه داشتن یا نداشتن متهم،شخصیت متهم،وضعیت جسمی متهم همگی در تعیین مبلغ کفالت از سوی مراجع قضایی موثر میباشد.

فیش حقوقی جهت کفالت

در میان متهمینی که برایشان قرار کفالت با فیش حقوقی صادر میشود،متهمی ممکن است وجود داشته باشد کهبه فیش حقوقی دسترسی نداشته باشد،یا کارمندی در بین نزدیکانش نباشد و یابخاطره حفظ آبرو نخواهد این موضوع را بین افراد نزدیک و بستگان و اقوام خود مطرح کند،با توجه به این شرایط تنها راه حل این مسئله اجاره فیش حقوقی جهت ضمانت در دادگاه و دادسرا برای آزادی زندانی میباشد.

 

قیمت فیش حقوقی برای زندانی فیش حقوقی جهت کفالت

برای دریافت فیش حقوقی جهت کفالت و اجاره فیش جهت ضمانت در نزد دادگاه و دادسرا مربوطه خود باید مبلغی را بعنوان اجاره فیش حقوقی پرداخت نمایید،که این مبلغ به میزان قرار فیش حقوقی جهت کفالت که برای شما صادر شده است،بستگی دارد.

قرار داد فیش حقوقی جهت کفالت

این قرار داد زمانی که از موضوع پرونده و میزان جرم ارتکابی متهم فیش گذار و گروه مشاور حقوقی رستا مطلع شدند،منعقد میشود.تا پس از آن فیش حقوقی دخواستی نزد مقام قضایی به رویت برسد.

 

 

 

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ تیر ۹۹ ، ۱۴:۳۳
آریا مهر